MOTOR RUN CAPACITOR 25uF 450V CBB60-E-25UF-450VAC
Sold
New 7 were available
R45.94
Shipping
Check my rate
View locations
Remote areas: 3-5 business days
Returns
Get it now, pay later
Product code
SW008711
Bob Shop ID
M8 STUD MOUNT MOTOR RUN CAPACITOR, WITH 4x 6.3mm PUSH-ON TERMINALS