| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
| Brand | XMUND |
| Model | Three silicone headband light W689-3 style |
| Bulb | Main light COB + Auxiliary light 3030 |
| Running time | 2-3 hours |
| Charging time | 4 hours |
| Lumen | Main light 330lm; Secondary lamp 105lm charging |
| Voltage/Current | 5V/0.5A |
| White light output power | 5W |
| Red light output power | 2.5W |
| Side light output power | 1.6W |
| Battery | 1*18650 800mAh (built-in battery) |
| Material | TPU+ABS+PC |
| Product size | 310*32*31mm/12.2*1.26*1.2inch |
| Product weight | 101.8g |
| Color box weight | 12.1g |
| Whole set weight | 127.4g |
| Color | Black |
| Accessories | Type-C data cable |
| Whole set weight | 127.4g |
| Color | Black |
| Accessories | Type-C data cable |










