| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
Specifications:
| Zoom Ratio | Maximum 28X |
| Photo Resolution | 64M-8M |
| Video Resolution | 4K/2K/1080P,720 |
| Wi Fi Transmission | Support |
| Sensor Aperture | F=1.2CMOS |
| LED Display Screen | 1.54-inch IPS |
| Photography Distance | Unlimited |
| memory Card | Supports TF Cards (8GB to 128GB(Not included),FAT32/16 format) |
| Screen Brightness | 1-8 Gear Adjustment |
| Night Vision Brightness | Levels 1-7 |
| Night Vision Color Filter | Support |
| Battery | 3600mAh Detachable and Replaceable |
| Simulate Animal calls | Dogs, Birds, Frogs, Crickets, SOS Calls, etc |
| Size | 5.2*14.8*7cm |
| Weight | 304g |
Features:
1. Exceptional 4K video resolution for crystal-clear imaging.
2. Built-in rechargeable lithium battery for extended outdoor use.
3. Wireless WiFi connectivity for easy media transfer and streaming.
4. Advanced infrared night vision for high-quality footage in complete darkness.
5. Compact and long-lasting design, perfect for outdoor hunting and observation.
Package Includes:
1 x Night Vision Device
1 x USB Charging Cable
1 x User Manual
1 x Belt
1 x Cleaning cloth
Notes:
Due to the light and scren setting difference, the item's color may be slightly different from the pictures.
Please allow slight dimension difference due to different manual measurement.

















