| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
Specifications:
| Product Name | Three Light Sources Flashlight |
| Color | Orange |
| Lighting Core | LED+COB |
| Battery Type | 18650 Li-ion |
| Battery Capacity | 1800mAh |
| Material | Aluminum Alloy+ABS |
| Charging Interface | Type-C |
| Waterproof | Daily Waterproof |
| Weight | 104g |
| Size | 32x32x105mm |
| Gear Mode | Main light: four levels(white light-strong-medium-weak-strobe) Red LEP : Level 1 Side lights: Five levels(yellow light: strong -medium- weak, red light: red flashing) |
Features:
1. Multiple Light Modes: Offers various brightness levels for the main light (four levels: strong, medium, weak, strobe) and side lights (five options including yellow and red).Package Include:
1x Flashlight














