| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
| Model Number | 662613 |
| Material | High quality ABS Housing + PC Lens |
| Current | 0.5A |
| Voltage | 12V |
| Size | Approx.300 x 85 x 30mm (LxWxH) |
| Wire Length | Approx 18cm |
| Lens Color | Clear + Red |
| LED Light Color | White + Amber + Red |
| LED Quantity | 19 LED (Each) |
| Twourable lab distance | Approx.14cm / 5.5 |
| Fitment | For Trailers, for Trucks, for Lorries, for Vans and for Caravans etc |