| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
Philips D1S HID Gas Bulb (Each)
| Voltage | 85 V, 85 V |
| Bulb Type | D1S (gas discharge tube), |
| Socket Type | PK32D-2, Pk32d-2 |
| Rated Power | 35 W |
| Colour Temperature | 4 300 K |