PILOT LIGHT BLUE LED DC 12V PL-AD16-22-12V-B
Sold
New 50 were available
R14.22
Shipping
Check my rate
View locations
Remote areas: 3-5 business days
Returns
Get it now, pay later
Product code
SW001492
Bob Shop ID
PANEL MOUNT PILOT LIGHTS BLUE-LED 12VDC, 22MM HOLE SIZE