| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
| Model | PolarCab ESL 3861 |
| Electricity | 0.2kW, 230V, Single Phase |
| Dimensions | 1405 x 335 x 465mm high |
| Weight | 41kg |
| Capacity | (6x) 1/4 GN pans (3x) 1/2 GN pans |
| Temp range | 2 ~ 8°C |
| Refrigerant gas | R134a |