| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
Polo Knox Medium 4 Wheel Trolley Case - Dune
| Colour | Dune |
|---|---|
| Brand | Polo |
| Podium Name | Medium 4 Wheel Trolley Case |
| Shell | Hard Shell |
| Fabric | Synthetic |
| Wheels | 4 Wheels |
| Size | Medium |
| Warranty | 3 Year Warranty |
| Volume | 71L |
| Outer Material | Polycarbonate |
| Use | Check In |
| Lock | Multilock with TSA Lock |
| Height | 650mm |
| Width | 440mm |
| Depth | 270mm |