Sold
Powerbass PB-1.2200D Monoblock Amplifier
Secondhand 1 was available
R19.00 minimum increment
Buyer protection
Get it now, pay later
Product details
Condition
Secondhand
Location
South Africa
Customer ratings
Product code
PBM8
Bob Shop ID
Powerbass 8000W (PB-1.2200D) Monoblock Amplifier in good working condition with surface marks/scratches as it appears in the pictures provided.
Rated:
  • 2200W RMS at 1-ohm
  • 1100W RMS at 2-ohm
  • 550W RMS at 4-ohm