| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
| Model | DLXQ20 |
| Specification | 10(50)A/10mA |
| Measuring current | 0-50A (R<=80) |
| Output ratio | 1000/1 |
| Precision | 0.1 level |
| Linearity | 0.10% |
| Linear range | (0~100A (RL<=10) |
| Isolation withstand voltage | 3KV |
| Use | Current precision measurement |
| Sealing material | Insulated yellow skin, insulated heat shrinkable tube |
| Installation method | Through-the-core installation |
| Operating temperature | -35ᆪC~+70ᆪC |



