| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
| Specifications | SN-390 |
| Material | ABS arm + metal base |
| Max. circuit board size | 20 x 14 cm |
| Circuit board thick | 1.2 /1.8 /2.0 / 3.0mm |
| Dimensions | 30 x 16.5 x 12.5 cm |
| Weight | 450 g |
| Individual packing | Color Box |