| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
Feature:
| Name | Recording module ISD1820 |
| Specification | 44*36mm |
| Fixing hole | 3mm |
| Hole distance | 28*32mm |
| Weight | 10g |
| Voltage | 3.3V/5V |
| Chip | DSISD1820 |
| Interface | PH2.0(4P) |
| Voltage | 5V |
| Port | SPI |
| Platform | Arduin |
Package includes:
1 x Recording module



