| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
FREE DELIVERY
(Your Delivery Fee Will Be Refunded To You With Your Package)
| Subwoofer Size | 10-inch Shallow-Mount |
| RMS Power Handling | 300W |
| Peak Power Handling | 600W |
| Voice Coils | Dual 2-Ohm |
| Frequency Response | 35Hz 500Hz |
| Mounting Depth | 80MM |