RELAY SPDT 10A 6V RECT 5PCB  NT72C-S10 DC6V
Sold
New 1032 were available
R15.73
Shipping
Check my rate
View locations
Buyer protection
Returns
Get it now, pay later
Product code
35M6184-W
Bob Shop ID
RELAY; SPDT; 6VDC COIL; 10A CONTACTS; 5-PIN; PCB MOUNT