| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |

Features:
Specifications:
| Input | 220V 50Hz |
| Charge Current | 1A |
| Battery Capacity | 2200mA |
| Usage/Service Time | 60 - 90min |
| Product Function | Dry Mop/Sweep/Vacuum |
| Net Weight | 1.3Kg |
| Product Size | 270 x 270 x 70mm |
In Box:
!!!!CLICK HERE FOR MORE GREAT DEALS!!!!




