RYOBI Heat Gun Kit CPS-2000K - 2000W
Sold
Secondhand 1 was available
R10.00 minimum increment
Condition
Secondhand
Location
South Africa
Customer ratings
Product code
WJN
Bob Shop ID
On Offer: 1 x Ryobi Heat Gun Kit CPS-2000K (2000W) - Complete with Carry Case and Owner's Operating Manual.  This is a secondhand item in very good condition due to minimal use.  All the accessories mentioned below are included:
  • Carry Case
  • Shave Hook (1pc handle with 1pc triangle blade)
  • Glass Protection Nozzle
  • Flat Nozzle
  • Hook Nozzle
  • Concentration Nozzle
Specs:
  • Rated Voltage: 230 V - 50 Hz
  • Power: 2000W