| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
Lens Width: 63.0 mm
Bridge Width: 13.0 mm
Arm Length: 145.0 mm
| SKU | CLASSIC11F-30001169-005 |
| Brand Name | Saint Laurent |
| Arm length | 145.0 mm |
| Bridge width | 13.0 mm |
| Detailed frame color | Semi Matte Black |
| Detailed lens color | Grey |
| Frame color | Black |
| Frame material | Metal |
| Lens color | Grey |
| Lens width | 63.0 mm |
| UPC | 195072492751 |