| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
| BRAND | Samsung |
| MODEL | M393A2K43DB3-CWEBY |
| SERIES | PC4-25600AA-R (Registered) |
| MEMORY TYPE | DDR4 SDRAM |
| UNBUFFERED/REGISTERED | Buffered ECC |
| FORM FACTOR | 288-pin DIMM |
| CAPACITY | 16GB |
| SPEED | 3200MHz (PC4-25600) |
| CAS LATENCY | CL22 |
| PINS | 288-pin |
| OPERATING VOLTAGE | 1.2V |
| RANK | Dual Rank x8 (2Rx8) |
| CONDITION | OEM (anti-static packaging) |
| WARRANTY | Lifetime |
| WHAT'S IN THE BOX | 1x 16GB SAMSUNG M393A2K43DB3-CWEBY PC4 3200 SERVER MEMORY |