| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
Sansui Bluetooth True Wireless Dual 10" Party Speaker - Black
Elevate your party experience with the Sansui Bluetooth True Wireless Dual 10" Party Speaker. This powerful and versatile speaker delivers robust sound and dynamic lighting, perfect for any gathering or event.
Specifications:
Key Features:
Get ready to amplify your celebrations with the Sansui Bluetooth True Wireless Dual 10" Party Speaker, the perfect blend of performance, convenience, and style.
What's in the box
1 x Wired Microphone
1 x Power Adaptor
1 x Aux Cable
1 x User Manual
| Brand | SANSUI |
| Warranty | Limited (12 months) |
| Audio Jacks | 3.5 mm mono (TS) |
| is Portable | Yes |
| Model | SNP100 |
| Controller Type | Button Control |
| Max Power Output | 400.0 W |
| Speaker Features | Dynamic RGB Lighting |
| What's in the box | 1 x Wired Microphone |
| Speaker Mounting | Table Mounted |
| Assembled Dimensions | 35.0 x 33.0 x 85.0 cm |
| Has Integrated Remote | No |
| Speaker Recommended Uses | Universal |
| Barcode | 6009555722157 |