SCHOTTKY DIODE AXIAL 100V 5A SR5100-BP
Sold
New 4320 were available
R8.89
Shipping
Check my rate
View locations
Buyer protection
Returns
Get it now, pay later
Product code
72M2868
Bob Shop ID
SCHOTTKY BARRIER RECTIFIER DIODE, 100V, 5A Vf=0.85V