| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
DESIGN
| Brand | Fujitsu |
| Family | LIFEBOOK |
| Series | LIFEBOOK E |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Dimension | 23.9 x 234 x 333.6mm |
PERFOMANCE
| Processor | 7th gen Intel Core i5-7200U |
| Processor Cores | 2 Core 2.50 to 4GHz |
| L3 Cache | 3MB |
| Graphics Card Type | Integrated |
| Graphics Card | Intel UHD Graphics 620 |
| Memory | 8GB @2133MHz |
DISPLAY
| Panel Type | IPS |
| Screen Size | 14" |
| Screen Resolution | 1920x1080 |
| TouchScreen? | No |
STORAGE
| SSD Slots | 1 |
| Storage Installed | 256 GB |