| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
Specifications:
| Brand | UGreen |
| Model | CM800-25869 |
| Product Name | 9-in-1 Steam Deck Docking Station |
| Color | Silver |
| Material | Aluminum Alloy |
| Input Interface | Type-C |
| Output Interface | HD Port: 4K@60Hz HDR Display(Max) RJ45 Port: 1000/100/10 Mbps PD Port: PD100W(PD3.0 20V5A) 1xUSB-C 3.2 Port: 10Gbps 1xUSB-A 3.2 Port: 10Gbps 2xUSB 2.0 Port: 480Mbps SD/TF Card Slot |
| Transmission Rate | 10Gbps |
| Video Format | RGB/YUV4:2:2/4:2:0 (For 4K@60Hz output only supports YUV4:2:2/4:2:0) |
| Audio Format | DTS-HD/Dolby-tureHD/LPCM7.1/DTS/Dolby-AC3/DSD/HD(HBR) |
| Audio Sampling Rate | 192KHz 16/24Bit, 96KHz/48KHz/44.1KHz/32KHz |
| Cable Length | 20cm |
| Size (L*W*H) | 14*8*2.5cm |
Features:
1. Versatile Connectivity: Includes 9 ports, ensuring compatibility with a wide range of devices including Steam Deck, ROG Ally, LEGION Go, and for iPhone 16 Pro/Pro Max.Package Include:
1x Steam Deck Dock

























