| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
Specifications:
| Maximum Power(Pmax) | 12W |
| Open Circuit Voltage(Voc) | 14V |
| Short Circuit Current(Isc) | 1.2A |
| Maximum Power Voltage(Vmp) | 12V |
| Maximum Power Current(Imp) | 1A |
| Cell Efficiency |