| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
| Colour: | White / Black Insert |
| Finish: | Matt |
| Material: | Aluminium |
| Mounting Type: | Surface |
| Shape: | Rectangle |
| Style: | Commercial |
| Lamp Base: | GU10 |
| Number of Bulbs: | 2 x Bulbs |
| Dimmable: | No |
| Wattage: | 10W |
| Voltage: | 230V |
| Height: | 135mm |
| Width: | 100mm |
| Length: | 200mm |
| IP Rating: | IP20 (indoor use, no water protection) |