| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
Sprotek 62-Piece Security Bit Set
| INCLUDES | |
| Clutch Bits: | C1, C2, C3 |
| Slotted Bits: | 1/8", 3/16" |
| Phillips Bits: | 0, 1, 2 |
| Pozidriv: | 0, 1, 2 |
| Torx: | 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 20, 25, 27, 30, 40 |
| H-Type: | 2.0, 2.5, 3.0, 4.0, 5.0, 6.0, 8.0mm, 5/64", 3/32", 7/64", 1/8", 9/64", 5/32" |
| Tri-wing: | 1, 2, 3, 4, 5 |
| Tri-lobular: | 2mm |
| Square Bit: | S0, S1, S2, S3 |
| Snake Eye Bits: | 4, 6, 8, 10, 12 |
| Spline Bits: | M5, M6, M8 |