| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
Lens Width: 58.0 mm
Bridge Width: 14.0 mm
Arm Length: 145.0 mm
| SKU | SK0120F-5866B |
| Brand Name | Swarovski |
| Arm length | 145.0 mm |
| Bridge width | 14.0 mm |
| Detailed frame color | Red |
| Detailed lens color | Grey Gradient |
| Frame color | Red |
| Frame material | Acetate |
| Frame shape | Cat-Eye |
| Lens color | Grey |
| Lens width | 58.0 mm |
| UPC | 664689721948 |