| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
| Operating Voltage | 6V - 25V (2 - 6S) |
| Video Input Impedance | 75 Ohm |
| SNR | >63dBm |
| Weight | 8.7g |
| Dimensions | 37 x 28 x10mm |
| Antenna Connector | MMCX |
| Video Format | NTSC/PAL |
| Output Power | 10dBm (10mW), 14dBm (25mW), 20dBm (100mW), 23dBm (200mW), 26dBm (400mW), 27dBm (500mW), 30dBm (999mW), Max |
Link