| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
Features:
| Product Dimensions | 32 x 24 x 47 cm |
|---|---|
| Laptop compartment dimensions | 38.5 x 26.5 x 3.1 cm |
| Product Weight | 1.34 kg |
| Product Volume | 30 L |
| Product Material | Nylon |
Shipped in 1-3 working days
GUARANTEED SECURE CHECKOUT
