| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
Features:
| Product Dimensions | 27 x 20 x 44 cm |
|---|---|
| Laptop compartment dimensions | 34.3 x 23.1 x 2.2 cm |
| Product Weight | 0.73 kg |
| Product Volume | 14 L |
| Product Material | 330D nylon mini ripstop, 600D polyester |
Shipped in 1-5 working days
GUARANTEED SECURE CHECKOUT
