| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
Application:
To loosen or tighten screws to a desired material. Technicians, hobbyist and DIY
users.
| Description | Specifications |
| Packaging Type | Hanging Plastic Tag |
| Tool Dimensions | (L) 148.44mm x (W) 15.67mm |
| Weight | 17.48g |
| Specs | Shaft Length: 50mm |