| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
| BRAND | Transcend |
| MODEL | JM5600ASG-8G |
| SERIES | JetRam Series |
| MEMORY TYPE | DDR5 SDRAM |
| UNBUFFERED/REGISTERED | Unbuffered |
| FORM FACTOR | SO-DIMM (Laptop / Small Form Factor) |
| CAPACITY | 8GB |
| SPEED | 5600MT/s (PC5-44800) |
| CAS LATENCY | CL46 |
| PINS | 262-Pin |
| OPERATING VOLTAGE | 1.1V |
| RANK | Single Rank (1Rx16) |
| CONDITION | New |
| WARRANTY | Lifetime |
| WHAT'S IN THE BOX | 1x Transcend JM5600ASG-8G 8GB DDR5 5600MHz SO-DIMM Laptop Memory |