| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
FEATURES
Tuya WIFI Gas Leakage Sensor
| Brand | GeeWiz |
| Item model number | GW-A-Tuya WIFI Gas Leakage Sensor-WL-938WT |
| Product Type | Sensor |
| APP name | Tuya Smart or Smart Life |
| WiFi Frequency | 2.4GHz IEEE 802.11b/g/n |
| Material | ABS |
| Input | DC5V/1A |
| Alarm level | 10%±5%LEL (5000PPM) |
| Detecting area | 20 |
| Working current | <50mA |
| Alarming current | <70mA |
| Size | 90*90*32mm |