| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
FEATURES
Tuya Zigbee 5.8GHz Human Presence Sensor
| Brand | GeeWiz |
| Item model number | GW-A-Tuya Zigbee 5.8GHz Human Presence Sensor- WL-RTCZ-05Z |
| Product Type | Sensor |
| App name | Tuya Smart/ Smart Life |
| Working voltage | DC5V Type-C to A cable (included) |
| Communication | Zigbee |
| Sensitivity | adjustable |
| Working temperature | -10~55 |
| Working humidity | 0%~95% RH (no condensation) |
| Illuminance value | 0-2500LUX |
| Moving detection range | 0-840cm |
| Detection angle | 120° |
| Installation | Ceiling/ Wall |
| Product size | 72*32*20mm |