DAVIDDELPORT10
58
100.00% Positive ratings
Joined 27 May 2015, Port Alfred
From buyers
From sellers
To buyers
To sellers
Items sold
Past month
0
Past 3 months
0
Total till date
All ratings received by DAVIDDELPORT10
Filter by:
All ratings
Positive ratings
Neutral ratings
Negative ratings
Mp5 Player 7023 Car Bluetooth Handsfree Reversing Rear View Multimedia Player 7 Inch Hd Screen 2Din
Thank you for your support A+ buyer, pleasure doing business.
14 Dec 2023
NiemieTech
963
10400mAh Mini DC UPS. Uninterupted power for routers, security cam, mobile devices ect (+/- 6 hours)
08 May 2023
You Save
32` Android Smart HD LED TV
Thank u, payment received :)
04 Nov 2022
KUTRODEALS
972
50` Smart LED TV - DIGIMARK
Thank u, payment received :)
03 Nov 2022
KUTRODEALS
972
Afritrail 2 Piece Gazebo Wall Kit (3mx3m)
A trouble free transaction, what a pleasure – Thank you!
03 Jun 2022
PackRat cc
SUV LED Bakkie 4x4 Motorcycle Boat Headlight Spotlight 27W 3.5 Inch Round
Payment Received.
11 Nov 2021
Fame Inc.
Smoking Pipe: Czech Pipe - Shorty
Thank you for your payment.
03 Nov 2020
Nhicho
62dB GSM CDMA 850MHz Cellphone Signal Repeater Booster Kit with with Indoor Whip Antenna and Outdoor
we apologise for the inconvenience caused.
09 Oct 2020
Wantitall Imports
162
New T9 Full HD 1080p Dual Camera Vehicle Black Box Car DVR with reverse assist - dash cam
Order paid in full and on time - order fulfilled. Pleasure doing business with you.
05 Sep 2019
Cloud2door
160
Pump Diaphragm 12V 5.5 L/min 80W Auto on off **LOCAL STOCK**
Thank You For Your Support. A +++ Buyer
25 Jun 2019
Cutz Hair Shop - CT
42 LED 20W Solar Power Street Light, PIR Motion Sensor, Waterproof, Night Sensor & Eco-friendly
AAA++ Buyer! Thank you for your support! All communication will be posted on the BOB message system.
18 Mar 2019
KTrading
42 LED OUTDOOR SOLAR SENSOR LIGHT GARDEN
excellent buyer, thank you for your support.
20 Feb 2019
Gadgetempiresa
320
For Dave Delport - Swap 4 channel DVR
A+++ Buyer! Fast payment
10 Aug 2018
Stock Clearance
20W BRIGHT LED OUTDOOR FLOODLIGHTS.
02 Aug 2018
MicLe
(Blacklisted)
4 Channel cctv camera system with 2 week video playback(Free Hard drive included)
Awesome Buyer! Thanks
11 Jul 2018
Stock Clearance
Goldair 132Cm 5 Blade 3 Light Ceiling Fan (Gcf-525)
Awesome buyer.Thank you.
26 Jan 2018
4Home
27W CAR LED SPOT LIGHT
Fast payer, excellent and reliable buyer. A+++ buyer. Pleasant to do business with!
15 Sep 2017
Crazy Deal SA
716
10mm Silver Filled Figaro Men's Chain Necklace 60cm
a Pleasure dealing with David. Highly Recommended to all sellers. Thank you!!
14 May 2017
MiemsJewels
*LOCAL STOCK* SLIM DESIGN Wireless Bluetooth Magnetic Handsfree Car Kit Speaker Phone Visor Clip
A+++++ buyer. Pleasure to do business with. Thank you
04 Mar 2017
Nii
Mellerware Ice Maker Master
thank you
26 Nov 2016
The Corner Shop
248
THANKS VERY MUCH
Responded 11 Dec 2016
STAINLESS STEEL POTATO CHIPPER - WHAT COULD BE EASIER
welcome back always a pleasure dealing with this buyer
21 Nov 2016
cheryl ann
HIGHELY RECOMENDED
Responded 18 Dec 2016
1Pcs Ultra Bright 18W 17cm Silver Shell Daytime Running light 100% Waterproof - Blue
AAA+++ Buyer. Real asset to BoB. Highly Recommended.
20 Nov 2015
BoysToys
8 LED DRL Daytime Running Light 2PCS Head Lamp Super White 12V DC
Thank you for your order and prompt payment. Your order will be shipped within 48 hours. Regards
16 Nov 2015
Laherz Home Decor
261
Set of 2 Car DVD Headrest - Black and Beige Available - 7" Screen, USB, Game, Video, MP4, DVD
01 Nov 2015
Zibbedy
SOLAR POWERED FAN WITH TORCH AND LIGHT - DUAL CHARGING BY SOLAR AND POWER
fantastic buyer welcome back anytime
30 Oct 2015
cheryl ann
BACK ON POPULAR DEMAND! GOLD FUSION 6.5mm WIDE x 600mm LONG GOLD FIGARO NECKLACE CHAIN(FREE IMPORT)
AAA+SUPER BUYER LOOKING FORWARD TO YOUR NEXT VISIT
11 Oct 2015
TOWER STAR
UCC Power - Inverter / 2000VA / 1200W / 24V