| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
| Weight | 0.510000 |
|---|---|
| Colour | Black |
| Brand | Voyager |
| Podium Name | Beauty Case |
| Shell | Soft Shell |
| Fabric | Synthetic |
| Warranty | 3 Year Warranty |
| Volume | 10.2L |
| Outer Material | Polyester |
| Use | Carry On |
| Lock | Fixed Combination Lock |
| Height | 220mm |
| Width | 300mm |
| Depth | 155mm |