| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
| Model | LZ-20 |
| Color | black |
| Product weight | 143.5g |
| Product bearing | 3kg |
| Product material | Environmentally friendly ABS, plastic, aluminum alloy |
| Threaded interface | 1/4 inch |
| Product size | 20.3cmx5.7cmx4.3cm |
| Package including | Projector standx1, manualx1 |