| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
Specifications:
| Product Name | Multi-functional Camping Light |
| Light Source | 5W LED |
| Brightness | 450 Lumens |
| Battery Type | Built-in Lithium-ion Battery |
| Battery Capacity | 3000mAh |
| Play Time | 4-5h |
| Charging Methods | Type-C+Solar Panel |
| Power Display | LCD Display |
| Lighting Gear | White/Warm White/Warm Yellow Light |
| Waterproof | Support |
| Product Dimensions | 8cm x 8cm x 3cm |
| Product Weight | 160g |
Features:
1. Three Lighting Modes: Adjustable color temperatures (white light, warm white light, and warm yellow light).Package Include:
1x Camping Light
1x Charging Cable
