| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
Specifications:
| Brand | WARSUN |
| Model | W7000 |
| Product Name | Strong Light Flashlight |
| Material | Aluminum Alloy + ABS |
| Brightness | 500 Lumens |
| Battery Type | Built-in Lithium Battery |
| Battery Capacity | 1x18650(2200mAh) |
| Charging Interface | Type-C |
| Swith Modes | 4 Light Modes |
| Waterproof | Support |
| Dimensions | 16.5 cm x 3.2 cm |
| Weight | 120 g |
Features:
1. Multi-mode Lighting Functionality: Includes four modes — strong light, weak light, strobe, and COB side light, providing versatility for various scenarios.Package Include:
1x Flashlight
