| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
Specifications:
| Brand | Miyoo |
| Model | Miyoo Mini Flip |
| Product Name | Handheld Flip Game Console |
| Screen | 2.8-inch IPS(750x560) |
| Processor | Dual-core 1.2 GHz ; Quad-core Cortex-A7 CPU |
| RAM | 1GB |
| TF Card | 64GB |
| Games | 4000+ Games |
| Connectivity | 2.4GHz WiFi |
| Battery | 3.7V 2500mAh |
| Sensor | Vibration Motor |
| Color | Grey/Pink/Yellow/White/Black |
Features:
1. Multi-angle flip design allows adjustable screen positioning for enhanced gaming comfort.Package Include:
1 x Handheld gaming console
1 x Type-C charging cable
1 x 64GB TF Card
1 x User manual
1 x Card reader
1 x Screen Protector
1 x Carrying Bag










