| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
| warranty | 1-Year |
|---|---|
| display ratio | 16:09 |
| display resolution | 1920×1080 |
| port | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C Full Function |
| plugs type | Other |
| package | Yes |
| series | For Home & Student |
| hard drive type | SSD |
| graphics card brand | Intel |
| body material | Metal |
| panel type | IPS |
| video memory type | With the main memory |
| operating system | windows 11 pro |
| feature | Touchscreen |
| video memory capacity | 8GB |
| thickness | 18 20mm |
| processor main frequency | Intel Processor N100 |
| processor core | Quad Core |
| WLAN | Wi-Fi 802.11.ac/b/g/n |
| video card | Intel UHD Graphics |
| products status | New |
| screen size | 14" |
| processor manufacture | Intel |
| processor type | Intel Processor N-series |
| graphics card type |