| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
| Colour: | Black |
| Material: | Metal |
| Shape: | Geometric |
| Style: | Modern |
| Lamp Base: | E14 |
| Number of Bulbs: | 4 x Bulbs |
| Wattage: | 60W |
| Voltage: | 230V |
| Height: | 460mm |
| Width: | 430mm |
| Cord Length: | 1000mm |
| Ceiling Cup Size: | 120mm |