| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
| Colour: | Available in Black or White |
| Finish: | Matt |
| Material: | Plastic |
| Mounting Type: | Surace Mount |
| Switch Type: | Isolator |
| Poles: | 2 Poles |
| Current: | 32A |
| Height: | 80mm |
| Width: | 126mm |
| Size: | 4 x 2 |
| IP Rating: | IP20 (indoor use, no water protection) |