| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
| Colour: | Black |
| Material: | Plastic |
| Colour Temperature: | 3000K |
| Lumen Output: | 800lm |
| Colour Rendering Index (CRI): | 80 |
| Wattage: | 10W |
| Height: | 78mm |
| Width: | 260mm |
| Depth: | 53mm |