| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
| Colour: | Available in Black or White |
| Finish: | Matt |
| Material: | Polycarbonate |
| Mounting Type: | Surface |
| Shape: | Cube |
| Style: | Contempoary |
| Lamp Base: | GU10 |
| Number of Bulbs: | 1 x Bulb |
| Wattage: | 7W |
| Height: | 100mm |
| Width: | 96mm |
| Length: | 96mm |
| Coastal Quality: | Yes |