| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
| Poles: | 1 + N |
| Voltage: | 240V AC |
| Amperage: | Available options between 80 - 100A |
| mA rating: | 30mA |
| kA rating: | 6kA |
| MCB width: | 65m |
| Mounting: | Mini rail and front mount |