| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
| Colour: | Grey |
| Material: | Plastic |
| Mounting Type: | DIN Rail Mount |
| Poles: | 1 Pole + Neutral |
| Protection Type: | Earth Leakage Protection without Overload Protection |
| Escutcheon: | 45mm |
| Current: | 63A |
| kA Rating: | 6kA |
| mA Rating: | 30mA |
| Voltage: | 240V AC |
| Height: | 92.8mm |
| Width: | 36mm |