| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
Cobra Pillar Tap is carefully crafted to provide flawless functionality, high efficiency and extreme durability. Chrome finish accentuates the room and adds a sterling touch.
| Colour: | Silver |
| Finish: | Chrome |
| Material: | Brass |
| Shape: | Round |
| Style: | Classic |
| Connection Type: | G 1/2 |
| Height: | 62mm |
| Diameter: | 32mm |
| Weight: | 0.24kg |