| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
Versatile brush for removing rust and corrosion, polish metal surfaces, deburr and blend surface junctures or clean electrical components.
| Colour: | Silver |
| Material: | Carbon steel wire |
| RPM (Max.): | 15000rpm |
| Length: | 50mm |
| Working Diameter: | 13mm |
| Shank Diameter: | 3.2mm |