| Main centres: | 1-3 business days |
| Regional areas: | 3-4 business days |
| Remote areas: | 3-5 business days |
This precision saw blade can be used with the Dremel Mini Saw Attachment to make fine, clean and straight cuts in all sorts of wood.
| Colour: | Blue |
| Material: | Carbon steel |
| RPM (Max.): | 35000rpm |
| Depth: | 6.4mm |
| Working Diameter: | 31.8mm |
| Shank Diameter: | 3.2mm |